خرید صابون
خانه / پودر دستی فله / بازار خرید پودر دستی فله در ایران

بازار خرید پودر دستی فله در ایران

تا به حال برای شما هم پیش آمده که به مقدار زیادی از یک کالایی نیاز دارید اما بصورت فله و بسته بندی بزرگ پیدا نمی کنید؟  اگر از کسانی هستید که به خرید پودر دستی فله فکر می کنند ادامه متن را بخوانید.
اگر در کارخانجات بزرگ، رستوران ها و سایر مکان هایی که به لباس با جنس  خاص نیاز است رفت و آمد کرده باشید می دانید که شستشوی آن ها دارای شرایط خاص است.
برخی از مراکز برای شستشوی لباس از دست و برخی از آنها از ماشین های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک استفاده  می کنند.
برای شستشو کافی است آب و مواد شوینده مناسب مخلوط شوند و لباس تمیز گردد. شوینده های لباس انواع زیادی دارند.

پودر دستی فله

انواع مواد شوینده لباس

از جمله ملزومات مهم شستشوی لباس پودرها هستند. پودر های رختشویی به دو دسته ماشینی و دستی تقسیم می شوند. پودرهای دستی دارای مزایایی نسبت به ماشینی هستند که توضیح می دهیم.

پودر دستی فله

مزایای پودر دستی

  • سازگاری با پوست
  • قدرت لکه بری بالا
  • کف زیاد
  • مناسب شستشو با آب گرم

به سبب مزایای پودر دستی، این شوینده در بسیاری از کارخانجات و اماکنی که لباس فرم آنها جنس خاص دارد مورد استفاده قرار می گیر. در بسیاری از مواقع ممکن است مسئولین خرید این اماکن مجبور به خرید پودر دستی در اندازه زیاد شوند. ما این به صرفه نیست. خرید پودر دستی فله بهترین راه برای این مواقع است.

پودر دستی فله

چرا خرید پودر دستی فله بهتر است؟

تصور کنید شما صاحب یک شرکت بزرگ هستید یا یک رستوران حرفه ای را اداره می کنید. مهم ترین چیزی که قبل از کار باید رعایت شود ایمنی است.حفظ سلامت و تمیزی محیط و اشیا در یک مکان حرف اول را می زند و نوعی ایمنی است.
حالا به این بیاندیشید که ابزار، وسایل و تعداد کارکنان زیاد شده است و شما باید تدبیری بیاندیشید که در زمان مناسب امور را سازماندهی کنید. یکی از این امور نظافت لباس کارکنان است. برای شما به صرفه نیست که از پودرهای شوینده در بسته بندی ها و باکس های بزرگ استفاده کنید.
اینجاست که خرید پودر دستی فله به کمک شما می آید. با خرید پودر دستی فله، از مصرف بهینه در مقدار شوینده مورد نیاز و صرفه جویی پول اطمینان حاصل می کنید.
حتی اگر یک خانم خانه دار باشید یا یک مغازه دار، پیشنهاد ما به شما استفاده از پودر دستی فله است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پودر دستی فله

پودر دستی فله بهتر است یا بسته بندی؟ آیا می توانید چندی از برند های …

مواد شوینده