خرید صابون
خانه / صابون رشته ای / قیمت انواع صابون رشته ای

قیمت انواع صابون رشته ای

قیمت انواع صابون رشته ای را می توانید از طریق سایت های اینترنتی استعلام بگیرید. روزانه از مواد شوینده ی فراوانی در سطح کره ی زمین توسط انسان ها استفاده می شود.
مواد شوینده انواع فراوانی دارند که از هر کدام در مصرف خاصی استفاده می شود. این محصولات انواع پودر های لباسشویی تا جرم گیر ها را شامل می شوند.
در این مطلب ما قصد داریم یکی از انواع مواد شوینده یعنی صابون ها را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

صابون رشته ای

صابون و انواع آن

صابون یکی از مواد شوینده است که می توان آن را به عنوان قدیمی ترین ماده ی شوینده هم نام برد. در گذشته صابون ها توسط گیاهان خاص همچون گیاه صابون و به صورت دست ساز تولید می شدند.
اما صابون های کنونی به صورت صنعتی و توسط مواد قلیایی مختلف تولید می شوند. صابون ها را می توانید در انواع مختلفی از بازار تهیه کنید که هر یک ویژگی های فیزیکی و شیمیایی مخصوص به خود را داند.

از جمله انواع صابون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صابون رشته ای
  • صابون جامد
  • صابون خمیری
  • صابون مایع

تفاوت این صابون ها به واسطه ی تفاوت در ساختارشان به وجود می آید. شما می توانید از هر گونه ی این صابون ها در موارد مخصوصی استفاده بفرمایید.
در ادامه ما به معرفی صابون رشته ای و کاربرد آن می پردازیم.

صابون رشته ای

صابون رشته ای چیست

صابون رشته ای همانطور که از نامش هم پیداست گونه ای از صابون است که به صورت رشته ای تولید می شود. این ویژگی سبب شده است که در صورت مخلوط شدن با آب سریع تر خودش را باز کند و سبب پاک کنندگی بشود.
از صابون های رشته ای در کنار پودر های لباسشویی هم استفاده می شود اما بیشترین مصرف آن در صنعت است. معمولا از این محصول در شست و شوی مخازن در صنعت استفاده می شود.

خرید صابون رشته ای

صابون رشته ای را می توانید از راه های مختلفی تهیه و خریداری بفرمایید. از جمله ی این راه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دقت کنید که این محصول را می توانید به صورت فله یا بسته بندی تهیه کنید.

صابون رشته ای

قیمت صابون رشته ای

قیمت این محصول را می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر پخش این محصول و یا سایت های اینترنتی استعلام بگیرید. دقت کنید که عواملی همچون برند سازنده ی محصول و حجم خرید شما تأثیر بسزایی بر قیمت محصول دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید صابون رشته ای

مرکز خرید صابون رشته ای باکیفیت بالا

مرکز خرید صابون رشته ای به صورت اینترنتی و آنلاین آماده عرضه این صابون به …

مواد شوینده