خرید صابون
خانه / صابون طراوت / مراکز خرید صابون سازی طراوت تبریز

مراکز خرید صابون سازی طراوت تبریز

علاوه بر مراکز خرید صابون سازی طراوت تبریز به صورت حضوری، با مراجعه به سایت کارخانه طراوت می توانید بالاترین کیفیت صابون را متناسب با نیاز و رایحه ی مورد سلیقه ی خود خریداری نمایید.

صابون سازی طراوت تبریز

انواع پوست

به منظور خرید صابون، متناسب با پوست خود نیاز است که در ابتدا به شناختی از پوست خود دست یابید تا بتوانید بهترین محصول را انتخاب و خریداری نمایید.

 • پوست خشک: بعد از شستن صورت یا استحمام، حس کشیدگی، خشکی پوست و ترک خوردگی در شخص احساس می شود. در مواردی ممکن است پوسته‌ریزی‌های پراکنده نیز مشاهده گردد.
 • پوست چرب: اشخاص با پوست چرب، بعد از حمام نیز حس می‌کنند همچنان پوست صورت و بدن‌شان به خوبی تمیز نشده است. این افراد اکثرا به علت ترشح چربی از منافذ پوست، پوست براقی دارند.
 • پوست معمولی: این افراد کسانی می باشند که با شست وشوی مداوم پوست، حس خشکی و در صورت عدم استفاده از شوینده‌ها، احساس چرب بودن می‌کنند.
 • پوست مختلط: دسته چهارم، اشخاصی می باشند که بخشی از پوست‌شان خشک و بخشی دیگر چرب است. این افراد در بخش مرکزی صورت، احساس چرب بودن و در حاشیه‌ها و مناطق نزدیک به موهای سر خود، احساس خشک بودن دارند.

صابون سازی طراوت تبریز

مراکز خرید صابون سازی طراوت تبریز

به علت کیفیت و محبوبیت بالای صابون طراوت، مراکز خرید این کالا در سراسر ایران که توسط شرکت های متخصص با نیروی کار ماهر اداره می-گردند، به شکل کاملا قابل قبولی وجود دارند.
با این حال، همان طور که به احتمال زیاد از سایت ها خرید غیرحضوری داشته اید خرید اینترنتی این محصول بهتر، مطمئن تر، با قیمت پایین تر و بی دغدغه تر خواهد بود.
شرایط عالی عرضه مانند بازپس گیری محصول در صورت عدم رضایت در خرید اینترنتی وجود داشته و کارخانه ها، کارگاه ها و سایر خریداران می-توانند خرید خود را به صورت عمده و با انتقال راحت انجام دهند.
همچنین داشتن همکاری بلند مدت، اطلاعات کافی و دقیق در زمینه کیفیت محصول توسط امور مشتریان؛ به دقت در اختیار خریداران قرار داده می شود و خریدی با تضمین خواهند داشت.
قیمت تمام شده برای فروش انواع صابون طراوت برحسب کیفیت، مواد اولیه و میزان خرید متغیر خواهد بود.
با اینکه دانش تخصصی و کیفیت در تولید این محصول حرف اول را می زند با این حال برای انتخاب مرکز فروش صابون های مرغوب طراوت باید نکات زیر را در نظر گرفت:

 • امکان خرید اینترنتی در سراسر کشور و تحویل سریع،
 • دسترسی سریع و کافی به منبع اولیه،
 • ارائه ی قیمت های رقابتی و مناسب و داشتن گواهی ضمانت کیفیت،
 • داشتن شرایط لازم برای همکاری های طولانی مدت،
 • عرضه ی در بسته بندی های باکیفیت و استاندارد.

صابون سازی طراوت تبریز

کنترل کیفیت صابون طی مراحل تولید در کارخانه صابون سازی طراوت تبریز

یکی از مهمترین و ضروری ترین مراحل در هر خط تولیدی و به منظور تولید هر کالایی، مرحله ی کنترل کیفیت آن محصول می باشد. این مرحله با حساسیت بالایی در کارخانه طراوت انجام می پذیرد:

 • کنترل کیفیت مواد اولیه
  با دقت به این موضوع که کیفیت صابون تولیدی، ارتباط تنگاتنگ و مستقیمی با نوع اسید چرب استفاده شده و میزان خلوص آن دارد، باید پیش از مصرف خصوصا در ارتباط با چربی، آزمایشات لازم جهت تعیین خلوص انجام شود.
  در نتیجه درصد اسید چرب، دمای ذوب و رطوبت آن اندازه گیری می شود. مقدار سدیم هیدروکسید مورد استفاده نیز به وسیله تیتراسیون اندازه گیری شده و میزان سود مورد نیاز برای تولید صابون تعیین می گردد.
 • کنترل کیفیت در حین فرآیند تولید

کنترل ها در این مرحله طی چند قسمت صورت می گیرد:

 1.  کنترل شیمیایی پس از خشک کن (از نظر درصد رطوبت و درصد وزنی مواد ترکیب شونده)
 2.  تعیین میزان نمک پس از شستشو (با محلول آب نمک)
 3.  اندازه گیری میزان سود در فاز صابون (نباید بیشتر از هفت صدم درصد شود)
 4.  اندازه گیری میزان اسید چرب در فاز صابونی (از فاکتورهای مهم در کیفیت است که میزان مجاز اسید چرب بین 2 تا 3 درصد می-باشد)
 5.  کنترل فیزیکی بعد از عبور از مرحله برش
 6.  کنترل فیزیکی بعد از عبور از دستگاه پرس
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صابون هتلی طراوت

خرید و فروش انواع صابون هتلی طراوت

آیا از تغییر قیمت صابون هتلی طراوت اطلاع دارید؟ اگر میخواهید از جدیدترین قیمت خرید …

مواد شوینده